O nas

Anwalt im Büro

Zapraszamy do naszego biura architektonicznego!

Zakres prac, które realizujemy jest bardzo szeroki. Wykonujemy projekty budowlane dla budownictwa ogólnego, komunalnego oraz projekty przemysłowe. Sporządzamy kompleksowe projekty obiektów przemysłowych, takich jak hale czy magazyny.

Przyjmujemy także zamówienia na przygotowanie planów rozbudowy, przebudowy, adaptacji i modernizacji budynków już istniejących. Działamy kompleksowo. Oprócz projektów, oferujemy także nadzór inwestorski. Zależy nam na efektywnej współpracy z klientem. Zachęcamy do zaufania specjalistycznej wiedzy i bogatemu doświadczeniu!

Projekty hali i projekty magazynów wykonywane przez naszych architektów uwzględniają wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Realizując zlecenia na projekty adaptacyjne i modernizacyjne oraz wydając ekspertyzy budowlane, zawsze bierzemy pod uwagę wytyczne zapisane w prawie budowlanym i architektonicznym. Zależy nam na tym, by budynek powstały na bazie stworzonego projektu był funkcjonalny i w pełni bezpieczny.

Zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Służymy profesjonalnym doradztwem z zakresu inżynierii budowlanej. Za swój największy sukces uznajemy to, że grono zadowolonych Zleceniodawców, którzy korzystają z naszych usług stale się powiększa.